« GALLIFREY ACADEMY »
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Alexander Dragomir

In jos 
AutorMesaj
Alexander Dragomir

Alexander Dragomir


Mesaje : 4391
Puncte : 4919
Reputatie : 81
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 30
Localizare : in pod =))
Stare de spirit : bored

Alexander Dragomir Empty
MesajSubiect: Alexander Dragomir   Alexander Dragomir EmptySam Oct 15, 2011 4:25 am




Alexander Dragomir

" avatar: Josh Duhamel"

Alexander Dragomir Tumblr_lswj7b6Azb1qe95u9o1_500
@ TUMBLR

" The past cannot be cured... "


NUMELE INTREG:Alexander Dragomir
DATA NASTERII : in urma cu 6 milenii.
CE II PLACE: ii place sa glumeasca macabru, ii place sa stea cu familia lui la discutii care se lungesc pe ore intregi
CE DETESTA : detesta ca el si familia lui sa fie acuzati pe nedrept.
PERSONALITATE : E o persoana pe care cu greu ti-ai putea-o scoate din minte! Dispune de o liniste interioara si de o calmitate iesite din comun insa atunci cand rabufneste e greu sa il mai tii in frau! E loial, si iubeste sincer! Si fara ocolisuri!
TICURI/OBICEIURI/ATINTUDINE : are obiceiul idiot sa ciufuleasca in cap pe cineva...asta se poate numi si tic caci nu se poate abtine sa nu o faca. E un tip cool cu probleme ca orice tip cool.
FRAZE PRIN INTERMEDIUL CARORA SE IDENTIFICA: Moaca!!! Geniule!!! Imi pare rau!!! GEEZ!!!
CREATURA: Vampir Original
PUTERE: cam tot ce poseda si vampirii din ziua de azi...pe langa asta si ceva magie primita de la fiul sau mai mare, Nick.


POVESTE DESPRE VIATA LUI/EI INAINTE DE AJUNGE LA ACADEMIE: Parintii lui au fost ucisi cand el era inca un adolescent de catre locuitorii unui sat in care isi gasisera refugiul. Drept razbunare si-a folosit furia si puterea inimaginabila si a ras intreg satul de pe fata pamantului. Cativa ani mai tarziu a cunoscut-o pe Tasha! Prima lui sotie si de altfel mama primilor lui copii, Nick si Sasha! Au fost despartiti la cateva luni dupa nasterea micutilor si fiecare a primit o viata noua! Si o identitate complet diferita! A trait aproape 3000 de ani langa Nick insa nu a stiut, nici macar unul dintre ei ca in spatele legaturii de prietenie dintre ei statea ceva mai mult de atat! Si-au reintregit familia intr-un final cu ajutorul ingerilor si al actualei lui sotii, Rose, pe care o iubeste ca pe ochii din cap! Rose i-a daruit deasemenea doi copii superbi, Anna, exemplul tipic de fata lui taticu si Aiden, tanar si nelinistit!

PSEUDO : Alex sau Dragomir
VARSTA : 40 de ani omenesti [6010 ani de vampir]
CATE CEVA DESPRE TINE : Hello! Eu sunt Deea! Am 18 ani si ador sa rpg-uiesc.
GRUPUL DIN CARE FACE PARTE :Vampiri



Sus In jos
https://gallifreyacademy.forumgratuit.ro/
 
Alexander Dragomir
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rosemarie A. Boleyn-Dragomir

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
« GALLIFREY ACADEMY » :: Informations / Informatii :: Enrollment / Inscrieri :: Personaje-
Mergi direct la: