« GALLIFREY ACADEMY »
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Xander Riddle

In jos 
AutorMesaj
Xander Riddle

Xander Riddle


Mesaje : 1
Puncte : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/12/2012

Xander Riddle Empty
MesajSubiect: Xander Riddle   Xander Riddle EmptySam Feb 16, 2013 5:28 am

Nume actor:Andrei Leonte

IMAGINE:
Xander Riddle Andrei-leonte-castigatorul-x-factor


NUMELE INTREG:Xander Riddle
DATA NASTERII : 04/06/1995
CE II PLACE:muzica,cartile,fetele,ochii albastrii.
CE DETESTA:fetele timide,baietii nesimtiti,munca in exces,falsitatea,ciocolata
PERSONALITATE :
Un baiat viclean,cu ochii verzi si cu parul negru,tupeist,cu o minte putin perversa,destept.
Xan compune de multe ori poezii sensibile,care te fac sa plangi sau bancuri amuzante care te fac sa te prapadsti pe jos de ras.De asemenea,scrie si scurte povesti despre viata unui alt baiat,numit Garret,un baiat obisnuit din Londra.
TICURI/OBICEIURI/ATINTUDINE :cand e amuzat,rade cu ochii inchisi,cand e frustrat,strange din pumni,cand nu mai are rabdare,bate din picioare,cand e jenat,se scarpina in cap si cand e trist,se scarpina la ochi.
FRAZE PRIN INTERMEDIUL CARORA SE IDENTIFICA:
'Uite un porumbel!Ups!l-am impuscat...'
'Hai sa dansam sa demonstram ca nu ne pasa!'
'Branza este atat de buna,ca are gust de biscuiti.''
CREATURA:magician
PUTERE:poate vorbi limba serpilor si este si magician.


POVESTE DESPRE VIATA LUI/EI INAINTE DE AJUNGE LA ACADEMIE:
Acest baiat a trait intr-un sarpe timp de 30 de ani,iar cand a iesit,a iesit ca un baiat de 10 ani,fiind ingrijit de Diana,o femeie de 30 de ani,pana a a ajuns la Gallifrey.Familia sa este necunoscuta,astfel ca si-a schimbat numele din Carter,in Riddle.

PSEUDO:Adelin
VARSTA:12
CATE CEVA DESPRE TINE :sunt o fire pozitiva,mereu cu zambetzl pe buze.Imi place SF-ul,Harry Potter,Doctor Who si muzica rock.Nu imi place:tristetea si prostia omeneasca.
GRUPUL DIN CARE FACE PARTE : -
Sus In jos
 
Xander Riddle
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
« GALLIFREY ACADEMY » :: Informations / Informatii :: Enrollment / Inscrieri :: Personaje-
Mergi direct la: